سبد خرید

اولین دوره کارشناس سیویل واحدهای نفتی و صنعتی

اولین دوره کارشناس سیویل واحدهای نفتی و صنعتی

برای اولین بار در ایران، برگزاری دوره‌ی تخصصی کارشناس سیویل ویژه‌ی مهندسین عمران که علاقه‌مند به شروع کار در صنعت نفت می‌باشند.

مهندس عمرانی که می خواهد در کار حرفه‌ای طراحی مجتمع صنعتی،‌ پالایشگاه نفت یا گاز، مجتمع صنعتی و شهرک ها یا مجموعه های صنعتی وارد شود، علاوه از اطلاعات کلی و اولیه در مورد کار مهندسی صرف عمران باید آموزشهای خاص و نرم افزار های ویژه ای را فراگیرد و نیز باید زبان مشترک دنیای پروژه های EPC‌ را بیاموزد تا که با همکاران از هر دپارتمان مهندسی تعامل کرده و در یک کار تیمی گسترده کار کند.

مرکز مهندسی آموزشی MEM پیشرو در زمینه آموزش و ارتقا مهندسی در زمینه‌های مختلف صنعتی برگزار می‌کند.

این دوره:

PetroCivil پتروسیویل

تربیت کارشناس سیویل واحدهای نفتی و صنعتی

به مدت 120 ساعت در راستای این هدف طراحی‌شده است.

برای کارشناس عمران معمولاً کلمه نفت یک کلمه‌ی غریبه‌ای است.

ما تعداد 10 پروژه عملی برای دانش‌پژوهان در نظر گرفته‌ایم که برای تمام فصول در انتهای هر فصل بایستی بر اساس اطلاعاتی که به آن‌ها داده می‌شود یک پروژه عملی را کار کنند.

با اندوختن این تجربه دوستان باکار عملی آشنا خواهند شد و این دوره صرفاً یک دوره‌ی تئوریک نخواهد بود.

با توجه به اینکه فراگیران یک دوره‌ی 120 ساعته را سپری خواهند کرد و تعداد 10 پروژه عملی را انجام خواهند داد انتظار می‌رود که بتوانند مانند یک کارشناس 3 تا 4 ساله در پروژه‌های نفتی و صنعتی مشغول به کار شوند.

 درست است. این دوره چه اثری در ورود به بازار کار و ارتقا شغلی آن‌ها دارد؟

با توجه به اینکه برای اولین بار دوره تربیت کارشناس سیویل در مرکز آموزش مهندسی MEM طراحی‌شده است و این، یک دوره‌ی منحصربه‌فرد می‌باشد انتظار می‌رود که فارغ‌التحصیلان این دوره بتوانند در مصاحبه‌های شغلی و در پروژه‌های نفتی و صنعتی مشغول به کار شوند و به‌تنهایی بتوانند کار طراحی را با موفقیت انجام بدهند.

هدف در این دوره توانمندی طراحی هندسی راه یا خیابان، سیستم‌های سیویلی در نفت، گاز و پتروشیمی یا واحدهای صنعتی، کار عملی با نرم‌افزار CIVIL3D، تولید مدارک مهندسی استاندارد در تعامل با سایر واحدهای مهندسی درگیر در پروژه می‌باشد.

دوره کارشناس سیویل

/ الآن تعداد بسیار زیادی پروژه‌ی نفتی، پروژه‌ی گاز و پتروشیمی، نیروگاهی و پروژه‌های صنعتی در کشور در حال ساخت و اجرا هستند. این، یک بازار کار گسترده و مناسب برای فارغ‌التحصیلان می‌باشد. دوستانی که مهندسی عمران خوانده‌اند با طی کردن این دوره می‌توانند در این بازار کار مشغول به کار شوند و تمام استانداردها و روش تولید مدارک مهندسی را در این دوره به‌طور کامل بیاموزند.

MEM تفکری برای پیشرفت

همین حالا در ثبت ‌نام کنید:

همین الان از طریق دکمه زیر ثبت نام کنید

اشتراک گذاری:

2 Comments

Join the discussion and tell us your opinion.

دیدگاهتان را بنویسید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟