سبد خرید

سفری به دوره سوم پتروسیویل

سفری به دوره سوم پتروسیویل

دوستان عزیز و مهندسین عمران گرامی

همچنان که می‌دانید در حال ثبت‌نام سومین دوره جامع طراحی سیویل مجتمع‌های صنعتی و نفتی در سایت پتروسیویل هستیم. این دوره یک دوره ی 120 ساعته است که برای اولین بار در دانشگاه تربیت مدرس تهران با کمک گروه MEM تدریس شد و دومین بار در دانشگاه الزهرا تهران. حالا، برای دوره سوم آن را آماده کنیم. این بار، دوره به‌صورت کاملاً آنلاین خواهد بود. البته همایش معرفی دوره در دانشگاه الزهرا انجام خواهد شد.

در هر دوره نسبت به دوره قبل تغییرات، به‌روزرسانی‌هایی انجام می‌شود که این ناشی از تغییرات آیین‌نامه‌ها یا نرم‌افزارهاست. از سوی دیگر، در زمان برگزاری هر دوره، یک سری سؤالاتی توسط دوستان شما در سر کلاسهای دوره پرسیده‌ می‌شود و یا توسط شما در وب‌سایت پتروسیویل پرسیده شده است که درمجموع، جواب‌ها و متن‌های پاسخ به دوره اضافه می‌شوند. بنابراین، این آموزش، یک دوره ی پویا است و برای هر بار برگزاری دوره، محتوای آن توسط گروه فنی و پشتیبانی پتروسیویل بازبینی، بازنگری و به‌روزرسانی می‌شود.

برای اینکه بدونید محتوای این دوره چیست یکسری ویدیو و یکسری صحبت با همدیگر خواهیم داشت که ببینیم در تک‌تک جلسات چه چیزی گفته می‌شود و تک‌تک موارد دوره رو باهم بررسی کنیم. به‌نوعی من شما رو به یک سفر در درون این دوره دارم دعوت می‌کنم که بتونیم مطالب دوره رو باهم، قبل از ثبت‌نام در دوره، داشته باشیم.

اگر تصمیم به ثبت‌نام گرفتید می‌توانید از لینکی که در وب‌سایت پتروسیویل قرارگرفته این کار رو انجام بدید، یا اینکه با آدرس‌ها و شماره تماسی که در بخش تماس با ما هست تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار بگیرد. یا می‌توانید در همایش سوم معرفی دوره، در لینک زیر ثبت‌نام کنید. می‌توانید کاتالوگ دوره را نیز از لینک زیر، دانلود کنید.

اگر هم دیتای بیشتری می‌خواهید، می‌توانید این سلسله ویدیوها را در پتروسیویل، نگاه کنید و سؤالاتتان رو در قسمت پایین هر ویدیو برای ما بنویسید.

همکاران من در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

موفق و پیروز باشید

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟