سبد خرید

جلسه شانزدهم، جمع‌بندی دوره جامع آموزشی کارشناس طراحی سیویل

جلسه شانزدهم، جمع‌بندی دوره جامع آموزشی کارشناس طراحی سیویل

سلام دوستان عزیز و مهندسین عمران گرامی
در طی سلسله ویدیوهایی که باهم دیدیم، محتوای داخلی دوره جامع طراحی سیویل مجتمع‌های صنعتی و نفتی را بررسی کردیم.

در کنار این محتوا، یک دوره کوتاه آموزش PDMS هم اضافه می‌شود که زحمت تدریس آن را جناب آقای مهندس فروتن خواهند کشید.

با داشتن این مجموعه و به همراه 10 پروژه کاربردی که قرار است انجام بدهیم، شما تبدیل به یک کارشناس مسلط و مستقل سیویل می‌شوید.

اگر بخواهیم این آموزش و این مهارت را به‌صورت عادی و در یک مهندسین مشاور انجام دهیم، شاید حداقل نیاز به کارآموزی در حدود 2 تا 3 سال خواهد داشت؛ اما ما در این دوره فشرده 120 ساعته به شما کمک می‌کنیم که از نقطه ابتدا به یک نقطه قابل‌قبول، یعنی نقطه طراح مستقل سیویل برسید.

بالطبع، مطالب بسیار زیادی وجود دارد که بایستی آن‌ها را در طی کار یاد بگیرید و عمق بیشتری از آن‌ها را بیاموزید، ولی بعد از اتمام این دوره شما می‌توانید به‌عنوان یک طراح مستقل سیویل بسته‌های کاری یا Package تا رو انجام بدهید؛ یا در یک شرکت مشاور رتبه یک نفت و گاز مشغول به کار بشوید.

این آموزش، نتیجه و ماحصل سال‌ها تجربه کاری و آموزشی است و پشتیبان اصلی آن 20 و چند سال سابقه کاری تیم طراح دوره جامع هست.

در کنار این تیم طراحی دوستان پشتیبانی حضور دارند که به شما کمک می‌کنند که این 10 تا پروژه را به سرانجام برسانید، سؤالاتتان رو جواب می‌دهند و به شما کمک می‌کنند که عمق یادگیری‌تان را افزایش دهید.

همه مطالب دوره جامع طراحی سیویل آماده‌شده است و تنها نیازمند تلاش و سعی خودتان هست تا بتوانید بهترین بهره‌برداری را از دوره جامع طراحی سیویل داشته باشید.

به شما تبریک میگویم که انتخاب کردید تا برای پیشرفت خودتان سرمایه‌گذاری کنید و از یک کارشناس عادی، تبدیل به یک طراح مستقل سیویل بشوید.

دوره سیویل یک دوره تخصصی هست که طبق استانداردهای جهانی ، تدریس می‌شود و شما چه در داخل کشور چه در خارج از کشور می‌توانید از مطالب آن در تمام پروژه‌های بین‌المللی صنعتی و نفتی استفاده کنید.

در دوره جامع طراحی سیویل سعی شده است تا از به‌روزترین و آخرین اطلاعات و استانداردها و نرم‌افزارها استفاده شود تا کار را برای یک طراح واقعی آماده کند؛ تسهیل طراحی با استفاده از چک‌لیست‌ها و دستورالعمل‌های طراحی انجام می‌شود، نقشه‌های تیپ و همسان به شما ارائه خواهد شد و آلبوم کاملی از مدارک به کمک دوستان پشتیبانی، و در طی این 10 پروژه توسط خودتان آماده می‌شود.

شما در انتهای دوره جامع طراحی سیویل، به‌صورت واقعی آماده هستید تا در یک مصاحبه کاری جدی شرکت کنید و تسلط و مهارت خودتان چه در طراحی و چه در نرم‌افزارها به نمایش بگذارید.

برای پشتیبانی شما در بازار کار، کانال تلگرام @PetroCivil به شما کمک می‌کند تا از آگهی‌های روزانه و نیاز به کارشناسان سیویل آشنا بشوید، در جریان روندهای بازار کار قرار بگیرید و از آن‌ها، برای پیدا کردن کار و ارسال رزومه استفاده کنید.

من مطمئن هستم تمام دوستانی که این دوره رو با جدیت و با دقت پیگیری، مطالعه و تکرار می‌کنند و آن 10 پروژه رو با دقت انجام می‌دهند، به‌راحتی در بازار کار جذب خواهند شد.

از شما دوست عزیز دعوت می‌کنم که اگر به مباحث سیویلی علاقه‌مند هستید فرصت رو از دست ندهید؛ با استفاده از لینک زیر، همین الآن در سومین دوره جامع طراحی سیویل مجتمع‌های صنعتی و نفتی ثبت‌نام کنید و یک آینده درخشان رو برای خودتان تضمین کنید.

درصورتی‌که سؤالی راجع به طراحی سیویل دارید، لطفاً در بخش کامنت‌ها، یادداشت کنید.

موفق و پیروز باشید.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟